Atrakcje

Foto-budka

 

Foto-budka jako nowość na polskim rynku jest ogromną atrakcją na każdej zabawie, bez względu na okoliczność imprezy jest ona niesamowitym pomysłem na rozbawienie i zaangażowanie gości bez względu na ich wiek. Mnogość zabawnych akcesoriów dołączanych przez nas do foto-budki oraz możliwość natychmiastowego wydruku zdjęć, stanowi dodatkowy atut budki, dzięki czemu każdy z uczestników zabawy wzbogaci się o cudowną pamiątkę.

foto budka
fontanna czekoladowa

Fontanna czekoladowa

 

Wspaniałą atrakcję dla Twojego wesela, imprezy firmowej czy Komunii może stanowić czekoladowa fontanna. Umożliwienie korzystania z niej Państwa gościom zamieni Państwa przyjęcie w niezapomniane wydarzenie. Czekoladowa fontanna wygląda spektakularnie, cudownie pachnie i wspaniale smakuje. Jeśli potrzebujesz czegoś wyjątkowego na swój ślub czy inna specjalna okazje, nasza fontanna z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

 

 

Owocowe wieże

Aby zapewnić Państwu niesamowicie piękną jak i smaczną atrakcję proponujemy owocowe wieże, które są wspaniałym dopełnieniem zarówno bufetu kawowego jak i fontanny czekoladowej. Wiele rodzajów owoców zaaranżowanych w ten sposób będzie nie lada gratką, zarówno pod względem wizualnym jak i smakowym.

owocowe wieże
wedding bar

Wedding bar

Candy bar

candy bar aureus słupsk wesele
lodowe orły

Lodowe orły

Fontanna alkoholowa

Fontanna alkoholowa to ekskluzywna atrakcja, której nie może zabraknąć na Państwa uroczystości. Stawia ona bowiem przysłowiową kropkę nad „i” każdej niezapomnianej imprezy, bez względu na jej okazję. W fontannie może płynąć Wasze ulubione wino, poncz, wódka lub dowolny napój bezalkoholowy. Lejący się alkohol po podświetlonych kaskadach fontanny z pewnością zrobi ogromne wrażenie na Państwa gościach.

 

fontanna alkoholowa