Wesele w Słupsku - Restauracja Aureus

Wesele w Słupsku – tylko w Aureusie – niepowtarzalne wnętrza, wyjątkowa atmosfera a także nietuzinkowa kuchnia wspierana miłą obsługą i gościnnością naszych pracowników skłania wiele Młodych Par Małżeńskich do powierzenia właśnie Restauracji Aureus organizacji najważniejszej w ich życiu uroczystości.

Mając pełną świadomość, jak wyjątkowy jest ten wieczór zarówno dla Państwa Młodych, jak i ich rodziców, dzielimy się w pełni naszym wieloletnim doświadczeniem. Dbamy z autentycznym zaangażowaniem, aby żaden nawet najdrobniejszy szczegół podczas realizacji wesela nie umknął naszej uwadze. Każde wesele jest wyjątkowe i dokładamy wszelkich starań żeby Państwo Młodzi i ich goście wspominali je w samych superlatywach.

W cenie wesela

W cenie wesela mieści się:

• wynajem sal restauracji (cały budynek)
• nieograniczony czas zakończenia wesela
• nocleg dla Państwa Młodych w Aureusie
• obsługa kelnerska dopasowana do ilości obsługiwanych Gości
• dekoracja stołów: obrusy, nakrycia, pełna zastawa, świece, płócienne serwetki
• udostępnienie szerokiej gamy szklanych wazonów (wysokość 30-80 cm)
• udostępnienie świeczników i kandelabrów (wysokość: 40-120cm)
• udostępnienie stołowych stojaczków na numery (wysokość: 40 cm)
• udostępnienie ozdobnych stojaków na bukiety kwiatowe (wysokość 150 cm)
• żywe kwiaty np.: różyczki (ok. 40-60 szt.) dopasowane do motywu kolorystycznego wesela
• rozłożenie wizytówek i prezentów powitalnych na stołach weselnych
• profesjonalne oświetlenie sceniczne i instruktaż obsługi (udzielony zespołowi muzycznemu lub DJ-owi przed rozpoczęciem wesela)

 

• odpowiednie przechowywanie (w chłodni) a także przygotowanie i obsługa kelnerska produktów dostarczonych przez Państwa Młodych:
– alkoholu
– napojów zimnych
– tortu
– ciasta
– owoców
• nieograniczona ilość lodu do napojów
• mrożenie wódki, chłodzenie wina (białego)
• sprzęt rekreacyjny dla dzieci do wykorzystania w naszym ogrodzie
• parking dla ok. 40 samochodów
• korzystanie z szatni i toalet
• korzystanie z tarasu
• przygotowanie na wynos produktów i potraw, które pozostały po uroczystościach
• a także profesjonalna pomoc z naszej i naszych pracowników strony w pełnym zakresie współpracy, zarówno w czasie do wesela i poprawin jak również podczas ich realizacji.

Sala weselna Słupsk

wesele slupsk
wesele słupsk
sala weselna słupsk
sala weselna słupsk
wesele slupsk

Park i taras - ślub w ogrodzie

Restauracja dysponuje z dużym ogrodem o powierzchni ponad 4.000 m2. Latem można podziwiać wiele wspaniałych okazów drzew pamiętających jeszcze późne lata XIX wieku. Ogromne ich korony podczas upalnych dni tworzą wspaniałą naturalną ochłodę dla odwiedzających park. Nasz zielony kompleks stanowi także atrakcyjną scenerię fotograficzną dla Państwa Młodych na tle której można zrealizować niezapomnianą sesję zdjęciową w towarzystwie wszystkich Gości. Park może stanowić wspaniałą także dużą frajdę dla najmłodszych.

Oferujemy kompleksową organizację uroczystości ślubnej w naszym ogrodzie. Obejmuje ona udostępnienie i dekoracje wiaty ślubnej, dedykowany zestaw krzeseł, dywany itp. W sprawie szczegółów serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. 

Nie lada atrakcją naszej restauracji jest także przyległy do głównej Sali restauracji okazały taras drewniany (240m2), z którego Państwa Goście mogą korzystać podczas wesela, odprężając się w naturalnym otoczeniu zieleni. Na wyposażeniu trasu są stoły, krzesła, zestawy wypoczynkowe, wygodne kanapy i fotele jak również parasole. Jego duża powierzchnia umożliwia organizację (wspomnianego powyżej) grilla poprawinowego.

sala glamour slupsk
slub w ogrodzie slupsk

Menu weselne i atrakcje dla dzieci

Podczas przerw w zabawach, dzieci mogą rozkoszować się słodką fontanną czekoladową (opisaną w zakładce Atrakcje). Fontannę czekoladową dedykujemy przede wszystkim najmłodszym, ale zapewne pojawią się przy niej starsi Goście zainteresowani tą nietuzinkową atrakcją. Goście zanurzają w płynnej gorącej czekoladzie kawałki owoców, ciasteczka i bakalie, rozkoszując się powabnym zapachem i smakiem. Fontanna czekoladowa ulokowana jest na specjalnym stole, który tworzy dodatkową wizualną atrakcję wesela, dostarczając z pewnością wyjątkowych i niezapomnianych doznań smakowych. W menu weselnym specjalnie dla najmłodszych dedykujemy także potrawy, które dopasowane są do ich upodobań kulinarnych. Przy większej grupie dzieci, polecamy opiekunów, którzy w pełni profesjonalnie zajmą się Państwa pociechami podczas całej uroczystości weselnej lub poprawinowej. Oferujemy również możliwość zaaranżowania specjalnego pomieszczenia, w którym udostępnione będą do państwa dyspozycji:
– seans bajkowy non-stop
– Xbox knect
Współpracujemy także z firmami, które w formie animacji rozrywkowej mogą wypełnić licznymi atrakcjami czas dla Państwa pociech podczas realizacji poprawin.

wesele w słupsku

Noclegi i parking

Do dyspozycji Państwa proponujemy przestronne pokoje 2-osobowe z łazienkami z możliwością dostawek. Łącznie możemy pomieścić z dostawkami do 20 osób. W każdym z pokojów zapewniamy wysoki standard wyposażenia i funkcjonalną łazienkę z prysznicem.

Państwu Młodym zapewniamy duży apartament o powierzchni ponad 50m2 złożony z 2 pokojów. Koszt noclegu dla Państwa Młodych jest zawarty w cenie organizacji wesela. Na życzenie po weselu zapewniamy wszystkim nocującym Gościom obfite śniadanie.
W przypadku zapewnienia noclegu dla większej liczby Gości weselnych służymy pomocą w ich realizacji w obiektach położonych w niedużej odległości od naszej restauracji.

Do dyspozycji Gości jest także bezpłatny parking mogący pomieścić do 40 samochodów osobowych.

Noclegi weselne