oficjalna uroczystość Słupsk

Oficjalna uroczystość w Słupsku - obchody Dnia Niepodległości

W piątek 12.11.2021 mieliśmy przyjemność organizacji Gali z okazji 11 listopada Akademii Pomorskiej w Słupsku. Wydarzenie zostało uroczyście rozpoczęte przez rektora Akademii Pomorskiej dr. hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. AP. W gali uczestniczyli przedstawiciele rządu, samorządów, parlamentarzyści, działacze społeczni oraz osoby związane ze sportem i nauką.

W trakcie gali wręczono nagrody w czterech kategoriach dla osób krzewiących i popularyzujących polską kulturę, naukę i zdrowy tryb życia:

  • Rozwój i popularyzacja nauki –  Pani doktor Krystyna Homenda.
  • Popularyzacja tradycji i kultury – wójt gminy Kobylnica Leszek Kuliński.
  • Rozwój przedsiębiorczości – prezes Andrzej Wójtowicz.
  • Popularyzacja zdrowego trybu życia – Pani Bernadeta Kopeć.

W takcie uroczystości zaprezentowana została wystawa pt. „Święto Niepodległości”. Prezentowała ona drogę Polski do niepodległości. 

Twoja oficjalna uroczystość

Jeżeli są państwo zainteresowani organizacją oficjalnej uroczystości – balu, gali, bankietu, imprezy firmowej zapraszamy serdecznie do kontaktu pod nr tel. 602 347 202.

Oferujemy kompleksowe realizacje z bogatym i różnorodnym menu w formie wybranej przez klienta (klasycznie, w bufecie szwedzkim, finger foods itp.). W zależności od preferencji zleceniodawcy zapewniamy obsługę muzyczną, konferansjera oraz liczne atrakcje dodatkowe. Mamy bogate doświadczenie w zakresie świadczenia usług gastronomicznych i cateringowych zarówno dla pomiotów prywatnych jak i państwowych. Restauracja Aureus stacjonarnie jest w stanie obsłużyć imprezy do 300 osób, w formie cateringu z powodzeniem obsługujemy eventy na kilka – kilkanaście tysięcy osób. 

Więcej informacji w zakładce imprezy firmowe.